Osudové setkání na hodině matematiky, studiem a časem prověřené přátelství. Od promoce už uplynulo hezkých pár let, přibyly děti, ale pořád jsme to my, Dita a Věrka, kamarádky, matky.

Finanční účetnictví je rozhodně užitečný obor, přeci jen ale výstup v podobě haldy dat v nějakém systému, v lepším případě hromadě papírů potištěných spoustou čísel, je hodně abstraktní. Proti tomu vyrobit něco vlastníma rukama, to je zcela o něčem jiném. Obchody jsou sice plné oblečení, ale najít alespoň trochu nevšední kousek vyrobený zároveň z kvalitního materiálu je téměř nadlidský výkon.

Proč se nutně stylizovat do "šedé kancelářské myšky", když i povinný korporátní dress code jde splnit tak, že žena vypadá jedinečně, zároveń elegantně a ne nutně jak v uniformě.  Proč jako maminka na mateřské chodit v otahaných kalhotách, když můžete i na každodenní maraton nosit sukni, která podtrhne ženskost a přesto bude dostatečně pohodlná i na divočení s dětmi.

Protože v jednoduchosti je krása, nenajdete u nás žádné velkolepé modely. Šijeme sukně pro každý den, na doma i do práce, věnujeme však velkou pozornost výběru kvalitních a originálních látek. Baví nás mašle, protože ty i z obyčejných šatů vytvoří nevšední model a ve vlasech působí prostě kouzelně.

A že nechcete nakupovat už hotové věci, ale raději vyrábíte svoje vlastní originální kousky? No jasně, proč ne! U nás najdete i nádherné látky a další materiál pro vlastní tvorbu.

Nechte se zlákat a oživte spolu s námi svůj šatník, protože každou ženu dokáže tak obyčejná věc jako sukně nebo originální doplněk naprosto rozzářit. 
sewingmothers.comsewingmothers.com